15 Başarılı Kadına “Emeğe Saygı Duruşu” Ödülü

TÜMBİKON- Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Konfederasyonu ve Cam Tavanı Delen Kadınlar Platformu 15 Mart Salı Günü Gayrettepe Dedeman Otelde uluslararası başarılara imza atmış, bu uğurda bir ömür vermiş 15 kadının emeğine saygı duruşunda bulundu.

TÜMBİKON – Tüm Bürokrat İş İnsanları ve Yöneticiler Konfederasyonu ev sahipliğinde, Cam Tavanı Delen Kadınlar Platformu olarak, Gayrettepe Dedeman Otel’de 15 Mart Salı günü her biri kendi dalında uzman 15 kadına, bir ömür vererek yaptıkları başarılı çalışmalar için, “Emeğe Saygı Duruşu” Ödül Töreni gerçekleştirildi. Etkinliğie TÜMBİFED'te destek verirken TÜMBİFED Genel Başkanı Mehmet Hüsrev'de törene katıldı.Mehmet Hüsrev törende Sanat yönetmeni ve bale eğitmeni Hülya Aksular'ın ödülünü takdim etti.

Ödül alan isimler ise Yazar Ayşe KULİN, Opera Sanatçısı Ayşe TEK, Prof. Dr. Deniz Ülke ARIBOĞAN, Azerbaycan Milletvekili Ganire PAŞAYEVA, Eğitmen Yazar Gülten ABDULA, Bale Sanatçısı ve Koreograf Hülya AKSULAR, DEB Onursal Başkanı Işık SADIK AHMET, Piyano Virtüözü İdil BİRET, Heykeltraş Prof. Dr. Meriç HIZAL, Prof. Dr. Necla ARAT,  Sanat Tarihçisi Prof. Dr. Nurhan ATASOY, BioNTech Temsilcisi Dr. Özlem TÜRECİ, Aktivist Dr. Pervin HAYRULLAH, Biyomedikal Uzmanı Prof. Dr. Semahat DEMİR ve Zuhal OLCAY oldu.