AKADEMİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

TÜMBİFED (Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Federasyonu) ‘in düzenlediği akademik bir komisyon tarafından belirlenen ödüller İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

TÜMBİFED (Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Federasyonu) ‘in düzenlediği akademik bir komisyon tarafından belirlenen ödüller İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Kurulduğu günden itibaren hem sosyal kampanyaları hem de çalışmalarıyla adını duyuran TÜMBİFED yeniden önemli bir amaç için bir araya geldi. Kendi alanlarında uzman 25 profesörden oluşan TÜMBİFED Akademi Kültür ve Bilim Ödülleri Komisyonu aylarca süren çalışmaları sonucu insanlık adına katkı sağlayan kuruluşları ve kişileri ödüllendirdi.

Törende açıklama yapan TÜMBİFED Genel Başkanı Mehmet HÜSREV “Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Federasyonu’nun en önemli varlığı, değerli üyeleri ve üyelerinin toplumda yerine getirdikleri katkı sağlamayı amaçlayan projelerdir. Bugün burada sadece proje yapmak için değil bizimle aynı amaç adına önemli çalışmalar yapan kişileri bir kez daha hatırlamak ve ödüllendirmek için buradayız. Etkinliğimizin en heyecanlı kısmı şüphesiz ödüllerin açıklandığı andır. Bu anın heyecanını sizinle yaşamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ayrıca bu süreçte emeklerinden dolayı Organizasyon Genel Koordinatörü Arif EKŞİ, Ayşe ÇEBİ, Defne Ece KALKAN, Nurdan HÜSREV ile Prof. Dr. Ertaç ERGÜVEN’ e ve Prof. Dr. Başak SOLMAZ’ a huzurunuzda bir kere daha teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

TÜMBİFED Akademi Bilim ve Kültür Ödülleri Komisyonu’nun belirlediği isimler, pandemi önlemleri nedeniyle tek tek ziyaret edilerek ödülleri kendilerine sunuldu. TÜMBİFED Genel Başkanı ile Jüri Başkanları’nın ödülleri takdim ve konuşmaları sırasında duygulu ve samimi anlar yaşandı.

                                                                                         ÖDÜL ALANLAR

ARAŞTIRMA VE KİTAP ÖDÜLÜ, DR. RAMAZAN KURTOĞLU

ARAŞTIRMA VE KİTAP ÖDÜLÜ, AV. HÜSEYİN KARAAHMETOĞLU

TEMEL BİLİMLER ÖDÜLÜ, PROF. DR. MELAHAT BİLGE DEMİRÖZ

SPOR ÖDÜLÜ, TAMER TAŞPINAR

BASIN MESLEK ONUR ÖDÜLÜ, FİKRET BİLA

TARTIŞMA PROGRAMI ÖDÜLÜ, AHMET HAKAN COŞKUN

TELEVİZYON PROGRAMI ÖDÜLÜ, CANDAŞ TOLGA IŞIK

İSTİKRARLI SPOR PROGRAMI ÖDÜLÜ, HAYRİ ÜLGEN

MODERATÖR ÖDÜLÜ, MEHMET AKİF ERSOY

EĞİTİM BİLİMLERİ ÖDÜLÜ, PROF. DR. YEKTA SARAÇ

ÇEVRE ÖDÜLÜ, DENİZ ATAÇ (TEMA VAKFI)

CEMİYET DERGİSİ ÖDÜLÜ, KLASS MAGAZİN DERGİSİ

GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLÜ, DEMET SABANCI ÇETİNDOĞAN

SAĞLIK ÖDÜLÜ, TÜRK YOĞUN BAKIM DERNEĞİ PROF. DR. İSMAİL CİNEL

SİVİL TOPLUM ALANINDA STK LAR ÖDÜLÜ, CEVDET AKAY

SPOR ÖDÜLÜ, DÜNYA CİMNASTİK ŞAMPİYONU İBRAHİM ÇOLAK

YAŞAM BOYU ONUR ÖDÜLÜ, CÜNEYT ARKIN

TARIM BİLİMLERİ ÖDÜLÜ, PROF. DR. NERİMAN ÖZHATAY

DEPREM BİLİMLERİ ÖDÜLÜ, KANDİLLİ RASATHANESİ VE DEPREM ARŞ. ENST. PROF. DR. HALUK ÖZENER

KÜLTÜR SANAT ÖDÜLÜ, AZERİN