TÜMBİFED GENEL BAŞKANIMIZ MEHMET HÜSREV'E ANLAMLI ÖDÜL

TÜMBİFED Genel Kurul Üyesi Mehmet Hüsrev, Evo's Angels'ın Shangri-La Bosphorus Hotel'de düzenlediği 14. Evo's Angels Gecesi & Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni'nde "Yılın En İyi Sivil Toplum Kuruluşu" ödülüne layık görüldü. Aldığı ödülle ilgili yaptığı konuşmada, Hüsrev şunları söyledi:

"Evo's Angels'ın düzenlediği bu muazzam gecede, TÜMBİFED olarak 'Yılın En İyi Sivil Toplum Kuruluşu' ödülünü almanın gururunu yaşıyoruz. Cumhuriyetin 100, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 40. Kuruluş yıldönümünde bu değerli ödülü kazanmak, bizim için büyük bir onur. Muasır medeniyet seviyesindeki Türkiye'nin yüzyılındaki bu ödül, objektif ve tarafsız bir camianın takdiriyle kazanılmış olmanın ayrıcalığını taşıyor.

Bu güzel aile içinde yer almak ve ödülümüzü almak, TÜMBİFED'in sivil toplumda sahip olduğu etkin rolü bir kez daha gösteriyor. Objektif bir değerlendirme sonucunda bu ödülü almanın bizim için ne kadar onur verici ve gurur verici olduğunu vurgulamak isterim. Bu ödül, TÜMBİFED'in kararlılıkla sürdürdüğü hizmet anlayışını ve ülkemize olan katkılarını bir kez daha tescilliyor.

Gecenin anlamı, sadece ödülle değil, bir araya gelen bu değerli topluluğun enerjisi ve dayanışmasıyla daha da güçleniyor. Bu vesileyle, bu özel gecede bizleri onurlandıran Evo's Angels'a ve bu değerli ödülü bize layık gören tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunuyorum. İlerleyen yıllarda da aynı azim ve kararlılıkla çalışarak, daha nice başarılar elde etmeyi hedefliyoruz. Herkese saygılarımı sunuyorum."