TÜMBİFED Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

TÜMBİFED GENEL KURULU

İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

İstanbul Üsküdar’daki Adile Sultan Kasrı Öğretmen Evi’nde yapılan TÜMBİFED Genel Kuruluna iş, akademi ve siyaset dünyasından birçok önemli isim katıldı.

Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Moderatörlüğünü ve Divan Başkanlığı’nı Can Çobanoğlu’nun üstlendiği Genel Kurulda önce, Yönetim Kurulunun asıl ve yedek üyeleri seçildi.

Oylamaların sonucunda, TÜMBİFED (Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Federasyonu) Genel Başkanlığına Mehmet HÜSREV getirildi.

 

TÜMBİFED Genel Başkanı Mehmet HÜSREV konuşmasında, yönetim olarak büyük başarılara imza atacaklarını vurguladı. Özellikle pandemi sürecinde yaşananlara dikkat çekerek, “Dünya yeniden dizayn ediliyor” dedi. HÜSREV; “Misyon ve Vizyon” konularına da değinerek, “Düşük maliyet ve yüksek kaliteyle, amaca giden yolda, azimle ve inançla hiç durmadan yürüyeceklerini, ülkemiz için faydalı projeleri gerçekleştirmeye devam edeceklerini”, sözlerine ekledi.

 

Pandemi kuralları gereği maske ve mesafeye özen gösterildiği gözlenen Genel Kurul, dilek ve temennilerin ardından toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.