TÜMBİFED VE MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİYLE YEREL YÖNETİMLER SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ

HÜSREV YAPTIĞI AÇIKLAMADA ŞUNLARI DİLE GETİRDİ:

TÜMBİFED ve Marmara Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenen Yerel Yönetimlerde Etkin ve Verimli Yönetim Zirvesi'nde alanında uzman isimler, yönetim dinamiklerini masaya yatırdı. Birbirinden değerli isimler, uzmanlık alanlarına dair altın değerinde bilgiler aktardı.
Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Fedarasyonu (TÜMBİFED) ile Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi iş birliğinde "Yerel Yönetimlerde Etkin ve Verimli Yönetim Zirvesi düzenlendi. Zirvenin açılışında bir araya gelen lider akademisyenler, Türkiye'nin yerel yönetim dinamiklerini ve verimli yönetim stratejileri üzerine önemli değerlendirmelerde bulundu. 


HÜSREV: ZENGİN BİR İÇERİK OLACAK
Açılış konuşmasını gerçekleştiren TÜMBİFED Genel Başlanı Mehmet Hüsrev, bu zirvenin yerel yönetim alanındaki önemli konulara ışık tutacağını vurgulayarak, katılımcılara etkili bir paylaşım ortamı diledi. Hüsrev, "Moderatör ve konuşmacılarımızla birlikte zengin bir içeriği olan etkinlik, yerel yönetimlerde etkin ve verimli yönetim stratejilerini ele alarak, sektördeki güncel gelişmeleri masaya yatırmaya devam edecek" dedi.