TÜMBİFED’den Eğitime Destek

TÜMBİFED Genel Başkanı Cemil Bilge, Yalova 19 Temmuz İlkokulu’nda gerçekleştirilen Sanat ve Etkinlik Sokağı Projesi’ne destek verdi.

Öğrencilerin eğitimin yanı sıra sosyal alanda da gelişmesine katkı sağlamak isteyen Genel Başkan, destekleriyle hayata geçirilen Bilge Spor Okulu’nu ziyaret etti.

Her türlü bağımlılıkla mücadeleden öğrencileri uzak tutmak, kendi yeteneklerini tanımalarını sağlamak amacıyla başlatılan proje kapsamında birçok alanda öğrencilerin kendilerini geliştirilmesine imkan sağlanıyor. Ziyarette özellikle sosyal aktivitelerin çocukların gelişimi açısından çok önemli olduğunu belirten Bilge, geleceğin çocuklarımızın elinde olduğunu ve sporu, sanatı seven çocukların yetişmesi gerektiğini söyledi.
19 Temmuz İlkokulu Müdürü Tülin Ayrım ise, desteklerinden dolayı TÜMBİFED Genel Başkanı Cemil Bilge’ye plaket takdim etti ve “Okulumuzun tasarım ve beceri atölyeleri yapımında birçok kuruluş bize katkı sağladı. Cemil Bey’e hem Bilge Spor Okulu yapımına katkılarından hem de ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.